Triatlons

Atklājiet aizraujošu sporta veidu – triatlonu. Vairāku sporta veidu kopums, kas organiski apvieno peldēšanu, riteņbraukšanu un skriešanu. Mūsu mērķis ir ieaudzināt jaunajos atlētos pašapziņu un nepieciešamās prasmes veselīgam, aktīvam dzīvesveidam. Nekavējieties, atklājiet savu potenciālu kopā ar sporta klubu “Sharky”!
Trīs disciplīnas, kas veido triatlonu – peldēšana, riteņbraukšana un skriešana – apvienojas, lai nodrošinātu visa ķermeņa treniņu, kas var uzlabot sirds un asinsvadu sistēmas veselību, muskuļu spēku un izturību. Sportiskiem panākumiem nepieciešamo mērķu noteikšana un sasniegšana ir lieliska paškontroles un neatlaidības mācīšanas metode, kas padara nodarbošanos ar sportu par lielisku gribasspēka un disciplīnas attīstīšanas veidu. Jūsu bērnam būs iespēja uzlabot savas kritiskās domāšanas prasmes dažādos negaidītos apstākļos distances laikā, un viņam būs jādomā ātri, saskaroties ar negaidītiem notikumiem. Sacensības un treniņi kopā ar citiem triatlonistiem ir lieliska iespēja satikt jaunus cilvēkus un izjust spēcīgo kopības sajūtu, kas ir šajā sporta veidā.

Taču mūsu dalībnieku drošība ir mūsu galvenās rūpes, tāpēc īpašu uzmanību pievēršam tam, kā droši peldēt un kā sniegt pirmo palīdzību ārkārtas situācijās.

Nodrošinot drošu un labvēlīgu vidi, kurā bērni var izpētīt savas intereses un lietot šīs spējas citos savas dzīves aspektos, mūsu programmas mērķis ir palīdzēt viņiem attīstīt veselīgu pašvērtības sajūtu, pašapziņu un sasnieguma sajūtu.

Mēs rīkojam spēles un aktivitātes, kas veicina paškontroli, garīgo veiklību, fizisko izveicību un problēmu kopīgu risināšanu. Šīs spējas jaunieši var attīstīt un pilnveidot drošā un labvēlīgā vidē, piedaloties sporta kluba “Sharky” programmā.

Priekšrocības

 • Fiziskās formas uzlabošana

  Triatlons ietver peldēšanu, riteņbraukšanu un skriešanu, kas nodrošina visa ķermeņa treniņu un uzlabo sirds un asinsvadu sistēmas veselību, muskuļu spēku un izturību.
 • Mērķu izvirzīšana un disciplīna

  Triatlonam nepieciešama centība un neatlaidība, bet ar mērķu noteikšanu un sasniegšanu šajā sporta veidā var palīdzēt veidot disciplīnu un izturību.
 • Dinamiskā domāšana

  Triatlonā sportistiem jāpielāgojas mainīgiem apstākļiem, piemēram, laikapstākļiem vai reljefam, un sacensību laikā jāpieņem lēmumi sekundes desmitdaļu laikā.
 • Pašvērtējums un pārliecība

  Mērķu sasniegšana un progress triatlonā var paaugstināt pašvērtību un pašapziņu, kas noderēs arī citās dzīves jomās.
 • Kopiena un sociālie sakari

  Triatlons ir populārs sporta veids ar spēcīgu kopienu, un dalība sacīkstēs un treniņos kopā ar citiem cilvēkiem var izveidot sociālos sakarus un atbalsta tīklu izveidošanu.
 • Drošība

  Mūsu programmas galvenā prioritāte. Mēs nodrošinām ūdens drošības un pirmās palīdzības apmācību, lai palīdzētu mūsu studentiem tikt galā ar ārkārtas situācijām.