Ūdenspolo

Iegremdējieties aizraujošajā ūdenspolo pasaulē un atklājiet peldēšanas un atlētisma pasauli sporta klubā “Sharky”. Atklājiet sportistu savā bērnā, attīstot izturību, fizisko sagatavotību un peldēšanas prasmes.
Ūdenspolo ir lielisks visa ķermeņa treniņš, jo tas prasa lielu fizisko piepūli. Tas ir lielisks veids, kā uzlabot refleksus un līdzsvaru, sirds un asinsvadu fizisko sagatavotību, spēku un izturību, jo peldēšanai, kustībai ūdenī, bumbu mešanai un ķeršanai nepieciešama koordinācija un līdzsvars, kas ar laiku uzlabosies. Ūdenspolo ir lieliski piemērots arī garīgajai attīstībai, jo šajās sacensībās ir nepieciešama zibenīga reakcija, lēmumu pieņemšana sekundes desmitdaļu laikā un spēja saglabāt vēsu prātu stingra laika ierobežojuma apstākļos, un bērni varēs izmantot šīs spējas visdažādākajās situācijās.

Ūdenspolo spēlēšana ir arī lielisks veids, kā uzlabot savas starppersonu saskarsmes prasmes, jo tas ir komandas sporta veids, kurā uzvaras atslēga ir sadarbība un atklātas komunikācijas prasmes. Šis sporta veids ir lielisks līdzeklis šo īpašību attīstīšanai, kas ir nenovērtējamas jebkurā grupas aktivitātē.

Ūdenspolo ir labs gan muskuļiem, gan locītavām, jo tajā nav spēka slodžu.
Pievienojieties mums jautram un saspringtam treniņam, kas paredzēts, lai uzlabotu jūsu fizisko sagatavotību, koordināciju, garīgo izturību un komandas darbu. Ūdenspolo ir jautra un efektīva pieeja veselīga dzīvesveida uzturēšanai.

Priekšrocības

 • Visa ķermeņa treniņš

  Ūdenspolo ir sporta veids, kurā nepieciešams daudz peldēt, pārvietoties pa ūdeni un izmantot rokas, lai mestu un noķertu bumbu. Tādējādi tas ir visa ķermeņa treniņš, kas palīdz uzlabot sirds un asinsvadu sistēmas veselību, muskuļu spēku un izturību.
 • Koordinācijas uzlabošanās

  Lai spēlētu ūdenspolo, ir nepieciešama augsta koordinācijas un līdzsvara pakāpe. Vienlaikus jāprot peldēt, turēties uz ūdens, mest un tvert bumbu. Laika gaitā tas var uzlabot vispārējo koordināciju un līdzsvaru.
 • Psiholoģiskā noturība

  Ūdenspolo ir fiziski smags sporta veids, taču tam nepieciešama arī garīgā izturība. Jums ir jāspēj ātri domāt, pieņemt lēmumus sekundes desmitdaļu laikā un koncentrēties pat tad, kad esat noguris vai pakļauts spiedienam.
 • Komandas darbs

  Ūdenspolo ir komandas sporta veids, un spēlētājiem ir jāstrādā kopā, lai gūtu panākumus. Tas palīdz attīstīt komandas darba un komunikācijas prasmes, kas var noderēt daudzās dzīves jomās.
 • Mazāk traumatisks

  Atšķirībā no dažiem citiem sporta veidiem ūdenspolo nav spēcīgas ietekmes uz locītavām. Tas padara to par labāko variantu tiem, kas vēlas palikt aktīvi, bet kuriem var būt locītavu problēmas vai citas traumas.